Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h

 

klasa 1 20141013 1254385600
Klasa Ia
Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Magdalena Pawlak
Stan klasy 33

 

klasa 2 20141013 1769604666
Klasa Ib
Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Paulina Madziara
Stan klasy 33

 

klasa 3 20141013 1313825771
Klasa Ic
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Karolina Jasińska
Stan klasy 33

 

klasa 4 20141013 1005500287
Klasa Id
Wychowawca: P. Iwona Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Marcin Kowalczyk
Stan klasy 33

 

klasa 5 20141013 1316513812
Klasa Ie
Wychowawca: P. Aneta Smugowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, Matematyka, Informatyka
Przewodniczący Dominika Kowalczyk
Stan klasy 30

 

klasa 6 20141013 1605356344
Klasa If
Wychowawca: P. Edyta Stępień
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Agnieszka Sztajer
Stan klasy 33

 

klasa 7 20141013 1911208395
Klasa Ig
Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Joanna Śpiewak
Stan klasy 33

 

klasa 8 20141013 1587650583
Klasa Ih
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Katarzyna Czerniak
Stan klasy 33

  

 klasa 9 20141013 1332354896 Klasa IIa
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Paweł Kruk
Stan klasy 35

 

 klasa 10 20141013 1339220301 Klasa IIb
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Grzegorz Wojewoda
Stan klasy 36

 


klasa 11 20141013 1018180153

Klasa IIc
Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kamila Białas
Stan klasy 36

 

klasa 12 20141013 1516339381 Klasa IId
Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Kamila Krej
Stan klasy 32

 


klasa 13 20141013 1183766574
Klasa IIe
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Ewelina Antoniak
Stan klasy 36

 

klasa 14 20141013 1582027873 Klasa IIf
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Mateusz Fraszek
Stan klasy 36

 

klasa 15 20141013 1470970408
Klasa IIg
Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Edyta Gibas
Stan klasy 36

 

klasa 16 20141013 1821950616

Klasa IIh
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
Przewodniczący Piotr Mikulski
Stan klasy 36

 

klasa 17 20141013 1157932864
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Bartosz Nowak
Stan klasy 36

 


klasa 18 20141013 1829831374
Klasa IIIb
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Karolina Czarna
Stan klasy 35

 

klasa 19 20141013 1202787795 Klasa IIIc
Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kaja Jedrzejczyk
Stan klasy 37

 

klasa 20 20141013 2069409906
Klasa IIId
Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Paulina Janik
Stan klasy 36

 


klasa 21 20141013 2077679175
Klasa IIIe
Wychowawca: P. Barbara Fronczak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Martyna Marcinkowska
Stan klasy 36

 


klasa 22 20141013 2006204058
Klasa IIIf
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Angielski
Przewodniczący Michał Kalemba
Stan klasy 35

 

klasa 23 20141013 1171332781

Klasa IIIg
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Paulina Mielczarek
Stan klasy 29

 


klasa 24 20141013 1002455736
Klasa IIIh
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
Przewodniczący Marta Adamska
Stan klasy 31

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera