Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h

 

klasa Ia Klasa Ia
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Dominika Wiśniewska
Stan klasy 35

 

klasa Ib Klasa Ib
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Grzegorz Golański
Stan klasy 36

 

klasa Ic Klasa Ic
Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kamila Białas
Stan klasy 35

 

klasa Id Klasa Id
Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Paulina Janik
Stan klasy 35

 

klasa Ie Klasa Ie
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Ewelina Antoniak
Stan klasy 36

 

klasa If Klasa If
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Mateusz Fraszek
Stan klasy 36

 

klasa Ig Klasa Ig
Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Edyta Gibas
Stan klasy 36

 

klasa Ig Klasa Ih
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
Przewodniczący Mikulski Piotr
Stan klasy 36

 

 klasa IIa Klasa IIa
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Bartosz Nowak
Stan klasy 36

 

 klasa IIb Klasa IIb
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kamil Stępiński
Stan klasy 35

 

 klasa IIc Klasa IIc
Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kaja Jędrzejczyk
Stan klasy 37

 

 klasa IId Klasa IId
Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Paulina Janik
Stan klasy 36

 

 klasa IIe Klasa IIe
Wychowawca: P. Barbara Fronczak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Martyna Marcinkowska
Stan klasy 35

 

 klasa IIf Klasa IIf
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Michał Kalemba
Stan klasy 36

 

 klasa IIg Klasa IIg
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Karolina Jędrzejczyk
Stan klasy 29

 

 klasa IIh Klasa IIh
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
Przewodniczący Marta Adamska
Stan klasy 31

 

 klasa IIIa Klasa IIIa
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Marta Panek
Stan klasy 35

 

 klasa IIIb Klasa IIIb
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Ewa Serwiak
Stan klasy 34

 

 klasa IIIc Klasa IIIc
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Agata Rutyna
Stan klasy 34

 

 klasa IIId Klasa IIId
Wychowawca: P. Agnieszka Korzańska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Historia, Biologia
Przewodniczący Karolina Kowalik
Stan klasy 31

 

 klasa IIIe Klasa IIIe
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Małgorzata Serweta
Stan klasy 34

 

 klasa 22 20141013 1739299601 Klasa IIIf
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Ewa Dworzyńska
Stan klasy 33

 

 klasa IIIg Klasa IIIg
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Patrycja Grajoszek
Stan klasy 35

 

 klasa IIIh Klasa IIIh
Wychowawca: P. Renata Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze
Przewodniczący Igor Retecki
Stan klasy 31

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera