Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h

 

klasa Ia Klasa Ia
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Mateusz Młodzieniak
Stan klasy 36

 

klasa Ib Klasa Ib
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Patryk Nicolau Ghekas
Stan klasy 35

 

klasa Ic Klasa Ic
Wychowawca: P. Renata Teluk - Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kaja Jędrzejczyk
Stan klasy 36

 

klasa Id Klasa Id
Wychowawca: P. Iwona Kiraga - Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Paulina Janik
Stan klasy 35

 

klasa Ie Klasa Ie
Wychowawca: P. Barbara Fronczak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Martyna Marcinkowska
Stan klasy 35

 

klasa If Klasa If
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Mikołaj Mielczarek
Stan klasy 36

 

klasa Ig Klasa Ig
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Karolina Jędrzejczyk
Stan klasy 30

 

klasa Ih Klasa Ih
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Wiedza o kulturze, Język angielski
Przewodniczący Agata Gagatek
Stan klasy 32

 

klasa IIa Klasa IIa
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Marta Panek
Stan klasy 36

 

klasa IIb Klasa IIb
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Ewa Serwiak
Stan klasy 34

 

klasa IIc Klasa IIc
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Agata Rutyna
Stan klasy 34

 

klasa IId Klasa IId
Wychowawca: P. Agnieszka Korzańska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Historia, Biologia
Przewodniczący Karolina Kowalik
Stan klasy 33

 

klasa IIe Klasa IIe
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Karolina Łasicka
Stan klasy 33

 

klasa IIf Klasa IIf
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Jarosław Dulas
Stan klasy 33

 

klasa IIg Klasa IIg
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Patrycja Grajoszek
Stan klasy 35

 

klasa IIh Klasa IIh
Wychowawca: P. Renata Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze
Przewodniczący Anna Wasiak
Stan klasy 31

 

klasa IIIa Klasa IIIa
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Damian Domagała
Stan klasy 36

 

klasa IIIb Klasa IIIb
Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Sylwia Kostrzyca
Stan klasy 34

 

klasa IIIc Klasa IIIc
Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Jacek Parzybut
Stan klasy 36

 

klasa IIId Klasa IIId
Wychowawca: P. Iwona Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Katarzyna Wieczorkiewicz
Stan klasy 35

 

klasa IIIe Klasa IIIe
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język angielski, Język niemiecki
Przewodniczący Sylwia Sułkowska
Stan klasy 33

 

klasa IIIf Klasa IIIf
Wychowawca: P. Ilona Nosal - Nowikow
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Informatyka, Język angielski
Przewodniczący Anna Perliceusz
Stan klasy 37

 

klasa IIIg Klasa IIIg
Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Dorota Głąb
Stan klasy 33

 

klasa IIIh Klasa IIIh
Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o kulturze
Przewodniczący Hanna Kamieniecka
Stan klasy 36

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera