Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

Film promujący szkołę, nagrany przez naszych uczniów ... Miłego oglądania

A oto kolejny film z ostatnich Mikołajek. Tym razem tylko jeden ale jaki... Miłego oglądania

Zapraszamy o oglądania relacji ze jasełek w naszej szkole. Prezentujemy dwa filmy, jeden z przedstawienia które wystawiła klasa 1g pod opieką pani profesor Anny Mazur, a drugi ze szkolnego kolędowania nauczycieli i uczniów.

5 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i zespół Tadeusza Nic Nie Rusza. Zapraszamy do obejrzenia filmu z tej imprezy, który wykonał Szymon Pakuła 1a.

1 września 2014 roku, grupa uczniów I LO rozpoczęła rok szkolny nieco inaczej niż pozostali. Pod opieką trzech profesorów naszej placówki: Zenony Stojeckiej, Bogdana Urwanowicza i Renaty Teluch – Kwapisz opuszczając na 5 dni mury szkoły, wyruszyli w poszukiwaniu przygód do  Szwajcarii.

Prezentujemy film reklamowy zrobiony przez naszych uczniów. Zapraszamy do obejrzenia naszej produkcji i wielu innych filmów na naszym kanale Youtube.

A oto kolejny film. Tym razem prezentujemy relację z Jasełek, które zostały przygotowane pod opieką ks. Krzysztofa Juszczyńskiego.

Prezentujemy krótki filmik z Mikołajek 2013. Jakość filmu mogłaby być lepsza, ale i tak widać bardzo dużo... Miłego oglądania.

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera