Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

Wczoraj (21.06.2021) spotkaliśmy się ze zwycięzcami obu Powiatowych Konkursów Języka Angielskiego "Polish your English" i "Bohaterowie Wszech Czasów".

Przyjechali nas również odwiedzić nauczyciele języka angielskiego i zarazem opiekunowie tych uczniów. Nasza szkoła ufundowała atrakcyjne nagrody rzeczowe. Organizatorzy konkursu wystarali się o ciekawe pozycje literackie z nagraniami od wydawnictwa anglojęzycznego Macmillan. Uwagę nagrodzonych uczniów przyciągnęły również śmieszne gadżety. Nie zapominając o opiekunach Dyrekcja naszej szkoły wręczyła im podziękowania za trud włożony w przygotowanie uczniów.Organizatorzy Mariola Jureńczyk i Adrian Bednarek

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera