Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

5 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i zespół Tadeusza Nic Nie Rusza. Już od samego rana wszystkim uczniom towarzyszyły emocje związane z wizytą św. Mikołaja, który dawał cukierki grzecznym uczniom i nauczycielom. O dziwo! w tym roku nikt nie dostał rózgi, co można uznać za fenomen na skalę światową!

Po obdarowaniu wszystkich nadszedł czas na główny punkt programu, czyli występ jedynego w swoim rodzaju zespołu "Tadeusza Nic Nie Rusza", połączony z konkursami o tematyce świątecznej. Quiz dla nauczycieli po zaciętej walce wygrała grupa matematyczno-fizyczna, którą reprezentowały panie Zenona Stojecka, Sylwia Urbanek oraz pani Irena Zawadzka. Mikołajkową wersję "Tak To Leciało" wygrała Patrycja Żuraw z klasy IIg, a konkurs plastyczny "Świąteczna Kartka" - Kacper Kaczmarek z kl. Ia.

Kontynuując tradycję, także w tym roku I LO wzięło udział w akcji "Szlachetna Paczka" oraz zbiórce pieniędzy na pomoc dla 3,5-letniego Kacperka Mordaka, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Po raz kolejny okazało się, że w naszej szkole nie brakuje ludzi z wielkim sercem i altruistycznym podejściem do życia, ponieważ udało nam się zebrać 588,67zł! Jesteście wielcy! Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w akcji.

Życzymy Wesołych Świąt!
SU

 

~ZDJĘCIA~

 

 

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera