Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021

17.05.2018 roku w pracowni fizycznej naszej szkoły odbyły się zajęcia dla przedszkolaków z Państwowego Przedszkola nr 2 w Wieluniu. Lekcję poprowadził nauczyciel fizyki I LO (a prywatnie dziadek jednej z uczestniczek) – Bogusław Urwanowicz. Po zakończeniu lekcji przedszkolacy zwiedzali szkołę i zostali poczęstowani słodyczami przez dyrektora szkoły Zbigniewa Wiśniewskiego. Zapytani na koniec o wrażenia powiedzieli, że było świetnie i przyjdą kiedyś tu się uczyć. Czekamy!

Zdjęcia...

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera