Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021

W dniu 7 marca 2018 roku pani Bożena Plaszczyk, pani Kamila Sztandera oraz uczniowie reprezentowali nasza szkołę podczas Targów Edukacyjnych w Wieruszowie.

Naszym zadaniem było przedstawienie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019.  Podczas prezentacji szkoły w hali dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy tańca i doświadczeń chemicznych oraz informacje dotyczące kierunków kształcenia, przedmiotów rozszerzonych w poszczególnych klasach oraz przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. Gimnazjaliści uzyskali także informacje dotyczące dojazdu do szkoły oraz możliwości zamieszkania w Bursie Międzyszkolnej.

Galeria...

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera