Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021

W zawodach kwalifikacyjnych Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich nasz zespół zakwalifikował się do fazy finałowej, którą będziemy się emocjonować (prawdopodobnie) w kwietniu.

W piątkowym maratonie debatowym nasza drużyna wygrała trzy z czterech debat. Musieliśmy uznać wyższość zespołu z Tarnowa, a przewagi nasze odczuły zespoły z Warszawy (dwie różne szkoły) oraz Olsztyna. W zespole znaleźli się i peregrynowali po stolicy Wielkopolski: Michalina Kuśmierek III G, Kamil Morka III A, Michalina Krzemianowska II G, oraz Julia Chudecka II G.

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera