Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2021/2022

Po raz kolejny nasze Liceum otrzymało wyróżnienie w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2015.

W rankingu analizowano wyniki 2315 liceów ogólnokształcących (bez szkół dla dorosłych) pod względem sukcesów szkoły w olimpiadach (olimpijczycy i finaliści szczebla centralnego) oraz wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych i wyników egzaminu maturalnego z przedmiotów dodatkowych. Spośród tych szkół wybrano 500 najlepszych liceów. Ranking uwzględnił szkoły, w których egzamin maturalny zdawało minimum 12 maturzystów, a wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie mniejsze niż 0,75 średniej krajowej we wszystkich liceach. Główne wskaźniki rankingowe zostały unormowane do 100, gdzie 100 otrzymała najlepsza szkoła w danym kryterium. Wyniki kolejnych szkół są odniesieniem ich wartości do wyniku najlepszej szkoły w tym kryterium.

Nasze Liceum zajęło 144 miejsce i po raz kolejny zdobyło Srebrną Tarczę w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektyw 2015. Sukces ten zawdzięczamy wysokim wynikom z egzaminu maturalnego oraz wspaniałym olimpijczykom i finalistom oraz ich nauczycielom.

ranking perspektyw 2015 1 20150122 1676370617

 baner dla bartka zmudzinskiego srebrna tarcza 2017pnwm2baner bezpieczne wakacje  uwagalogo kulisynexera