Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g

 

 klasa 1 20151029 1737764560 Klasa Ia
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Maciej Kuźbiński
Stan klasy 32

 

 klasa 2 20151029 1343604132 Klasa Ib
Wychowawca: P. Kamila Białas
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Angelika Betka
Stan klasy 31

 

 klasa 3 20151029 2061576504 Klasa Ic
Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Natalia Nowak
Stan klasy 29

 

 klasa 4 20151029 1036405389 Klasa Id
Wychowawca: P. Andrzej Strzała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Tadeusz Jakubczyk
Stan klasy 29

 

 klasa 5 20151029 1863084607 Klasa Ie
Wychowawca: P. Edyta Stępień
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Marta Dudek
Stan klasy 31

 

 klasa 6 20151029 1791668696 Klasa If
Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Katarzyna Szrymska
Stan klasy 32

 


klasa 7 20151029 1135062413
Klasa Ig
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący  Michalina Kuśmierek
Stan klasy  30

 


klasa 8 20151029 1357879536
Klasa IIa
Wychowawca: P. Zenona Stojecka 
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka,j.angielski
Przewodniczący Paulina Załęcka
Stan klasy 31

 

klasa 9 20151029 1719767506 Klasa IIb
Wychowawca: P. Anna Kędzia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Miłosz Lipieta
Stan klasy 30

 

klasa 10 20151029 1071152664 Klasa IIc
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, 
Przewodniczący Maria Szymańska
Stan klasy 30

 


klasa 11 20151029 1554612774
Klasa IId
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Patrycja Kozik
Stan klasy 27

 

klasa 12 20151029 1619827539 Klasa IIe
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia/Fizyka, j. angielski
Przewodniczący Katarzyna Filipiak
Stan klasy 34

 

klasa 13 20151029 1909621541 Klasa IIf
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka,Jęz. angielski
Przewodniczący Marta Smugowska
Stan klasy 31

 

klasa 14 20151029 1632832989 Klasa IIg
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, historia/geografia, WOS
Przewodniczący Natalia Panek
Stan klasy 22

 


klasa 15 20151029 1070748605
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka/j. angielski
Przewodniczący Wiktor Kiejnich
Stan klasy 32

 

klasa 16 20151029 1153583292

Klasa IIIb
Wychowawca: P. Aleksandra Antosik-Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Agata Martyn
Stan klasy 33

 


klasa 17 20151029 1254655552
Klasa IIIc
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Klaudia Krej
Stan klasy 31

 


klasa 18 20151029 2062784213
Klasa IIId
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Karolina Szala
Stan klasy 31

 


klasa 19 20151029 1464858934

Klasa IIIe
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia/Fizyka
Przewodniczący Marta Włodarczyk
Stan klasy 32

 



klasa 20 20151029 1006902029
Klasa IIIf
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka/j. angielski
Przewodniczący Natalia Ciosek
Stan klasy 34

 


klasa 21 20151029 1553630729

Klasa IIIg
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, WOS, historia/geografia
Przewodniczący Tomasz Grzelczyk
Stan klasy 30

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy