Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g

 

 klasa 1 20141117 1150466293 Klasa Ia
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Kacper Belka
Stan klasy 31

 

 klasa 2 20141117 1599603414 Klasa Ib
Wychowawca: P. Anna Kędzia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Miłosz Lipieta
Stan klasy 31

 

 klasa 3 20141117 1431054891 Klasa Ic
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Igor Kowański
Stan klasy 30

 

 klasa 4 20141117 1510225837 Klasa Id
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Miłosz Cywiński
Stan klasy 29

 

 klasa 5 20141117 1520084986 Klasa Ie
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Patrycja Owczarek
Stan klasy 29

 

 klasa 6 20141117 1881778678 Klasa If
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Karina Beksa
Stan klasy 32

 


klasa 7 20141117 1264198970
Klasa Ig
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym  
Przewodniczący Karolina Bogus
Stan klasy 24

 


klasa 8 20141117 1498463822
Klasa IIa
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka/Jęz.angielski
Przewodniczący Karolina Gałczyńska
Stan klasy 32

 

klasa 9 20141117 2040353431 Klasa IIb
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Agata Martyn
Stan klasy 33

 

klasa 10 20141117 1149067711 Klasa IIc
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka
Przewodniczący Klaudia Krej
Stan klasy 31

 


klasa 11 20141117 1440720820
Klasa IId
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Mateusz Tkacz
Stan klasy 32

 

klasa 12 20141117 1795414574 Klasa IIe
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia/Fizyka
Przewodniczący Marta Włodarczyk
Stan klasy 32

 

klasa 13 20141117 1082579103 Klasa IIf
Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka/Jęz. angielski
Przewodniczący Natalia Ciosek
Stan klasy 34

 

klasa 14 20141117 1912833595 Klasa IIg
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym WOS, Historia
Przewodniczący Tomasz Grzelczyk
Stan klasy 29

 


klasa 15 20141117 2028756209
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Radosław Majchrzak
Stan klasy 35

 

klasa 16 20141117 1966878503

Klasa IIIb
Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Natalia Szkudlarek
Stan klasy 29

 


klasa 17 20141117 1257922520
Klasa IIIc
Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Magdalena Kiedos
Stan klasy 27

 


klasa 18 20141117 1228321980
Klasa IIId
Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia
Przewodniczący Dominika Amanowicz
Stan klasy 26

 


klasa 19 20141117 1103721752

Klasa IIIe
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Weronika Świdnicka
Stan klasy 25

 



klasa 20 20141117 1226426835
Klasa IIIf
Wychowawca: P. Mirosław Szymul
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Aleksandra Męcała / Adrian Szczęsny
Stan klasy 34

 


klasa 21 20141117 1753270880

Klasa IIIg
Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, WOS, Historia
Przewodniczący Adam Łakomy
Stan klasy 30

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy