Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
  2h 3h
     3i

 

 klasa 1 20141013 1046294455 Klasa Ia
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Marta Owczarek
Stan klasy 32

 

 klasa 2 20141013 1878870974 Klasa Ib
Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Magdalena Karasek
Stan klasy 32

 

 klasa 3 20141013 1981488062 Klasa Ic
Wychowawca: P. Sylwia Urbanek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Anna Żuberek
Stan klasy 32

 

 klasa 4 20141013 1795386426 Klasa Id
Wychowawca: P. Iwona Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Tomasz Kruk
Stan klasy 31

 

 klasa 5 20141013 1627852324 Klasa Ie
Wychowawca: P. Mariusz Wróbel
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Bartłomiej Mucha
Stan klasy 31

 

 klasa 6 20141013 2086414024 Klasa If
Wychowawca: P. Aleksandra Marcinkowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język Polski, Historia, WOS
Przewodniczący Katarzyna Łuźniak
Stan klasy 28

 

klasa 7 20141013 1433339896 Klasa Ig
Wychowawca: P. Edyta Stępień
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS
Przewodniczący Ewa Kanoniak
Stan klasy 31

 

klasa 8 20141013 1316561367 Klasa IIa
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Ewa Mostowa
Stan klasy 32

 

klasa 9 20141013 1767014741 Klasa IIb
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Michał Nowakowski
Stan klasy 33

 

klasa 10 20141013 1820784450 Klasa IIc
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Jagoda Bieda
Stan klasy 29

 

klasa 11 20141013 1157097366
Klasa IId
Wychowawca: P. Barbara Fronczak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Klaudia Wicher
Stan klasy 31

 

klasa 12 20141013 1979368460 Klasa IIe
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Monika Golas
Stan klasy 31

 

klasa 13 20141013 1051159996 Klasa IIf
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Aleksander Synowiec
Stan klasy 33

 

klasa 14 20141013 1798304016 Klasa IIg
Wychowawca: P. Andrzej Strzała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS
Przewodniczący Katarzyna Gracz
Stan klasy 32

 


klasa 15 20141013 1323040284
Klasa IIh
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS
Przewodniczący Przemysław Smorawski
Stan klasy 28

 


klasa 16 20141013 1636380258
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Aleksandra Śpich
Stan klasy 34

 

klasa 17 20141013 1379158757

Klasa IIIb
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Karolina Ciężka
Stan klasy 32

 


klasa 18 20141013 2063199362
Klasa IIIc
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Melisa Chałupka
Stan klasy 33

 


klasa 19 20141013 1246994508
Klasa IIId
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Aleksandra Panek
Stan klasy 32

 


Klasa IIIe
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Jakub Nowakowski
Stan klasy 31

 


klasa 20 20141013 1219108407
Klasa IIIf
Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
Stan klasy 32

 


klasa 21 20141013 1581750876

Klasa IIIg
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Wiktor Warych
Stan klasy 30

 



klasa 22 20141013 1296317576
Klasa IIIh
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS, J. angielski
Przewodniczący Karolina Sobocińska
Stan klasy 29

 

 klasa 23 20141013 1180034226 Klasa IIIi
Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Anna Krawczyk
Stan klasy 31

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy