Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h
  2i 3i

 

 klasa 1 20141013 1137042980 Klasa Ia
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Ewa Mostowa
Stan klasy 31

 

 klasa 2 20141013 1015806702 Klasa Ib
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Milena Dworak
Stan klasy 32

 

 klasa 3 20141013 2078771262 Klasa Ic
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Jarosław Lach
Stan klasy 32

 

 klasa 4 20141013 1948033683 Klasa Id
Wychowawca: P. Wanda Ociepa
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Tomasz Raszewski
Stan klasy  30

 

 klasa 5 20141013 1861213311 Klasa Ie
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Aleksandra Pinkosz
Stan klasy  31

 

 klasa 6 20141013 1925286481 Klasa If
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Aleksander Synowiec
Stan klasy  32

 


klasa 7 20141013 1720885566
Klasa Ig
Wychowawca: P. Andrzej Strzała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS
Przewodniczący Katarzyna Gracz
Stan klasy  30

 

 klasa 8 20141013 1261806744 Klasa Ih
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS
Przewodniczący Michalina Krysztofińska
Stan klasy 31

 

klasa 9 20141013 1336270232 Klasa IIa
Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Joanna Wawrzyniak
Stan klasy 34

 

 klasa 10 20141013 1149347435 Klasa IIb
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Karolina Ciężka
Stan klasy 32

 

klasa 11 20141013 1880011460 Klasa IIc
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Melisa Chałupka
Stan klasy 33

 


klasa 12 20141013 1705107001
Klasa IId
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Aleksandra Panek
Stan klasy 32

 

klasa 13 20141013 1362396333 Klasa IIe
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Jakub Nowakowski
Stan klasy 31

 

klasa 14 20141013 2045308476 Klasa IIf
Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i Informatyka
Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
Stan klasy 33

 

klasa 15 20141013 1407175640 Klasa IIg
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Wiktor Warych
Stan klasy 31

 

 klasa 16 20141013 1727174058 Klasa IIh
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, WOS, J. angielski
Przewodniczący Karolina Sobocińska
Stan klasy 30

 

 klasa 17 20141013 1433933469 Klasa IIi
Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Izabela Guderska
Stan klasy 31

 


klasa 18 20141013 2037599048
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Konrad Cop
Stan klasy 32

 

 klasa 19 20141013 1003116215 Klasa IIIb
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kamil Pichlak
Stan klasy 31

 

klasa 20 20141013 1111247840

Klasa IIIc
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Monika Misztela
Stan klasy 30

 


Klasa IIId
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż-Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Szymon Białas
Stan klasy 32

 

klasa 21 20141013 1853308789
Klasa IIIe
Wychowawca: P. Anna Kędzia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Chemia
Przewodniczący Paulina Nowak
Stan klasy 26

 

 klasa 22 20141013 1712093417 Klasa IIIf
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Ewelina Gęśla
Stan klasy 29

 

 klasa 23 20141013 1531149603 Klasa IIIg
Wychowawca: P. Renata Zadworna-Pyś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Michał Majchrzak
Stan klasy 32

 

 klasa 24 20141013 1237455033 Klasa IIIh
Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, J. angielski
Przewodniczący Aleksandra Kochalska
Stan klasy 32

 

 klasa 25 20141013 1481905264 Klasa IIIi
Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Mateusz Grabarz
Stan klasy 28

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy