Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h
1i 2i  

 

Klasa Ia
Wychowawca: P. Renata Teluk-Kwapisz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Joanna Wawrzyniak
Stan klasy 33

 

Klasa Ib
Wychowawca: P. Dariusz Gajewski
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia i Fizyka 
Przewodniczący Karolina Ciężka
Stan klasy 33

 

Klasa Ic
Wychowawca: P. Agnieszka Bryś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Melisa Chałupka
Stan klasy 33

 

Klasa Id
Wychowawca: P. Anna Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Matematyka
Przewodniczący Aleksandra Panek
Stan klasy 31

 

Klasa Ie
Wychowawca: P. Marian Gońda
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia
Przewodniczący Jakub Nowakowski
Stan klasy 33

 

Klasa If
Wychowawca: P. Jerzy Kuczera
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka
Przewodniczący Magdalena Jerzyńska
Stan klasy 33

 

Klasa Ig
Wychowawca: P. Jarosław Mazur
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, WOS
Przewodniczący Wiktor Warych
Stan klasy 29

 

Klasa Ih
Wychowawca: P. Barbara Porzuczek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, J. angielski
Przewodniczący Karolina Sobocińska
Stan klasy 31

 

Klasa Ii
Wychowawca: P. Iwona Kiraga-Spychała
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym J. polski, Historia, WOS
Przewodniczący Kinga Gmyrek
Stan klasy 32

 

Klasa IIa
Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Konrad Cop
Stan klasy 32

 

Klasa IIb
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia i Fizyka
Przewodniczący Ewa Wydmuch
Stan klasy 32

 

Klasa IIc
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia i Fizyka
Przewodniczący Monika Misztela
Stan klasy 30

 


Klasa IId
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Szymon Białas
Stan klasy 33

 

Klasa IIe
Wychowawca: P. Anna Kędzia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Chemia
Przewodniczący Bartosz Pietrzak
Stan klasy 28

 

Klasa IIf
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Ewelina Gęśla
Stan klasy 29

 

Klasa IIg
Wychowawca: P. Renata Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, WOS
Przewodniczący Michał Majchrzak
Stan klasy 32

 


Klasa IIh
Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski
Przewodniczący Urszula Bąk
Stan klasy 33

 

Klasa IIi
Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Karol Puławski
Stan klasy 30

 



klasa 19 20141013 1249197785
Klasa IIIa
Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Magdalena Pawlak
Stan klasy 33

 


klasa 20 20141013 1566594626
Klasa IIIb
Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Paulina Madziara
Stan klasy 32

 


klasa 21 20141013 1703004177
Klasa IIIc
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Piotr Białas
Stan klasy 34

 


klasa 22 20141013 1559452610
Klasa IIId
Wychowawca: P. Iwona Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Karol Strzała
Stan klasy 32

 


klasa 23 20141013 1884021841

Klasa IIIe
Wychowawca: P. Aneta Smugowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, Matematyka, Informatyka
Przewodniczący Maciej Torchała
Stan klasy 32

 


klasa 24 20141013 1250141633
Klasa IIIf
Wychowawca: P. Edyta Stępień
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Agnieszka Sztajer
Stan klasy 33

 


klasa 25 20141013 1174572892

Klasa IIIg
Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Joanna Śpiewak
Stan klasy 33

 



klasa 26 20141013 2011607491
Klasa IIIh
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Patrycja Zych
Stan klasy 33

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy