Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017
Klasy I Klasy II Klasy III
1a 2a 3a
1b 2b 3b
1c 2c 3c
1d 2d 3d
1e 2e 3e
1f 2f 3f
1g 2g 3g
1h 2h 3h
1i    

 

klasa 1 20141013 1246643944 Klasa Ia
Wychowawca: P. Tomasz Golański
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Łukasz Chrabański
Stan klasy 32

 

klasa 2 20141013 1580880538 Klasa Ib
Wychowawca: P. Aldona Brzozowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia i Fizyka 
Przewodniczący Błażej Sochacki
Stan klasy 32

 

klasa 3 20141013 1609104543 Klasa Ic
Wychowawca: P. Irena Zawadzka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia i Fizyka
Przewodniczący Monika Misztela
Stan klasy 30

 

klasa 4 20141013 1159213981 Klasa Id
Wychowawca: P. Aleksandra Czyż - Kędzierska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Szymon Białas
Stan klasy 33

 

klasa 5 20141013 1356160516 Klasa Ie
Wychowawca: P. Anna Kędzia
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Chemia
Przewodniczący Bartosz Pietrzak
Stan klasy 30

 

klasa 6 20141013 1938589533 Klasa If
Wychowawca: P. Paweł Podyma
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Milena Michnik
Stan klasy 30

 

klasa 7 20141013 1889934077 Klasa Ig
Wychowawca: P. Renata Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, WOS
Przewodniczący Michał Majchrzak
Stan klasy 33

 

klasa 8 20141013 1583106527 Klasa Ih
Wychowawca: P. Anna Błaszczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski
Przewodniczący Karolina Bąk
Stan klasy 33

 

klasa 9 20141013 1751627970 Klasa Ii
Wychowawca: P. Grzegorz Żabicki
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka, Informatyka
Przewodniczący Aleksandra Stasiak
Stan klasy 30

 

klasa 10 20141013 1279217031 Klasa IIa
Wychowawca: P. Ilona Nosal-Novikow
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Magdalena Pawlak
Stan klasy 32

 

klasa 11 20141013 1212415340 Klasa IIb
Wychowawca: P. Tomasz Wasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Paulina Madziara
Stan klasy 36

 



Klasa IIc
Wychowawca: P. Krystyna Banaś
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Piotr Białas
Stan klasy 32

 

Klasa IId
Wychowawca: P. Iwona Zadworna
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Geografia, Informatyka
Przewodniczący Karol Strzała
Stan klasy 33

 



Klasa IIe
Wychowawca: P. Aneta Smugowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Historia, Matematyka, Informatyka
Przewodniczący Dominika Kowalczyk
Stan klasy 33

 

Klasa IIf
Wychowawca: P. Edyta Stępień
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Agnieszka Sztajer
Stan klasy 33

 


Klasa IIg
Wychowawca: P. Krystyna Pawłowska
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Joanna Śpiewak
Stan klasy 33

 



Klasa IIh
Wychowawca: P. Tomasz Białasiak
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Historia, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Patrycja Zych
Stan klasy 33

 


Klasa IIIa
Wychowawca: P. Bogusław Urwanowicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Paweł Kruk
Stan klasy 35

 


klasa 19 20150121 1780193701
Klasa IIIb
Wychowawca: P. Aleksandra Karasek
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Grzegorz Wojewoda
Stan klasy 36

 

Klasa IIIc
Wychowawca: P. Elżbieta Adamkiewicz
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Biologia, Chemia, Fizyka i astronomia
Przewodniczący Kamila Białas
Stan klasy 36

 


Klasa IIId
Wychowawca: P. Agnieszka Wolniaczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Biologia, Historia
Przewodniczący Kamila Krej
Stan klasy 32

 



Klasa IIIe
Wychowawca: P. Paweł Packi
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Język angielski, Informatyka
Przewodniczący Ewelina Antoniak
Stan klasy 36

 


Klasa IIIf
Wychowawca: P. Zenona Stojecka
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Matematyka, Fizyka i astronomia, Informatyka
Przewodniczący Mateusz Fraszek
Stan klasy 36

 



Klasa IIIg
Wychowawca: P. Mariola Jureńczyk
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Język polski, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Język angielski/niemiecki
Przewodniczący Edyta Gibas
Stan klasy 36

 


Klasa IIIh
Wychowawca: P. Łukasz Wojtasik
Przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym Języka polski, Język Niemiecki/Angielski, Wiedza o społeczeństwie, Historia
Przewodniczący Dajana Janicka i Aleksandra Włodarczyk
Stan klasy 36

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy