Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa odbyła się w naszej szkole w czwartek 31 stycznia, w godz. 8.30 - 12.30. do akcji zgłosiło się 68 naszych uczniów oraz jeden wolontariusz spoza szkoły.

Niestety, przeziębienia, katary spowodowały, że tylko 31 z nich mogło oddać i oddało krew. Dzięki ich darowi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi trafiło 13,950 l. tego bezcennego leku. Wszyscy dawcy otrzymali stosowne pakiety zawierające czekoladę i inne pyszności. Część z nich trafi jako dar serca do paczek dla dzieciaków z naszego regionu. Opiekunem szkolnej akcji HDK jest pan Dariusz Gajewski.

Galeria...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy