Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W sobotę 26 stycznia w Łodzi, na wydziale Stosunków Międzynarodowych i Politologii rywalizowali uczestnicy etapu okręgowego LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Wśród prawie 60 uczestników znalazła się także trójka reprezentująca naszą szkołę - Patrycja Kańtoch (po raz drugi), Mateusz Marzec (po raz trzeci) i Mateusz Wiktorek. Po ogłoszeniu wyników części pisemnej mieliśmy powód do wielkiej radości - kwalifikację do części ustnej wywalczył Mateusz Marzec. Ostatecznie po części ustnej Mateusz uplasował się na trzecim miejscu, zdobywając tym samym awans do zawodów centralnych Olimpiady, które odbędą się w kwietniu br. w Warszawie. Parycja Kańtoch i Mateusz Wiktorek zajęli dalsze miejsca. Całej trójce gratulujemy, a Mateuszowi życzymy sukcesu w Warszawie.

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy