Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

23 listopada 2018r klasa 2e wspólnie z nauczycielkami języków obcych mgr Anną Błaszczyk, mgr Mariolą Jureńczyk i mgr Edytą Stępień udała się na Wydział Filologiczny w Uniwersytecie Łódzkim.

Wykład, w którym uczestniczyli dotyczył głównie manipulacji językiem. Uczniowie po wstępnej teorii dzięki odgrywanym scenkom mogli poczuć się oszukiwanymi przez kolegów w różnych sytuacjach i starali bronić się przed ich atakami.
Kolejnym etapem wizyty w Uniwersytecie Łódzkim były warsztaty dziennikarskie przeprowadzone przez studentów trzeciego roku w studiu radiowym. Przed uczestnikami stało nie lada wyzwanie. Musieli wcielić się w wylosowane rolę oraz udzielić wywiadu na wybrany temat. Bohaterowie byli przeróżni - od surowych sierżantów do największych fanek Eda Sheerana. Ten eksperyment sprawił,że na ich twarzy pojawił się uśmiech,a odsłuchanie nagranych materiałów rozbawiło nawet do łez.
Po przebytych zajęciach udali się do C.H. Manufaktura na jedzenie i aby upolować największe promocje podczas Black Friday. Cały wyjazd był bardzo udany, a uczniowie wrócili zadowoleni i przepełnieni wiedzą na temat różnych metod manipulacji człowiekiem podczas rozmowy,które może będą mieli okazje wykorzystać w szkole.
Ciekawe,czy udało im się już wykorzystać nabyte umiejętności?

Galeria

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy