Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

Uczeń naszej szkoły, Dominik Brzeziński, zdobył na Mistrzostwach Świata w Tradycyjnym Karate w Kanadzie ZŁOTY medal w en-bu i SREBRNY w kumite. W związku z tym odbyła się konferencja prasowa w dniu 06.11.2018r. z udziałem m.in burmistrza Wielunia, Wicestarosty Powiatu Wieluńskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu oraz dyrektora naszej szkoły, od którego otrzymał prezent. Dominik już wcześniej osiągał wysokie miejsca w zawodach krajowych i światowych. Podziękowania za wsparcie skierował ku swoim trenerom i tacie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Galeria...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy