Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W roku jubileuszu Niepodległości - 2018 - honorowi krwiodawcy z Odry postawili sobie zadanie  - 100 dawców na stulecie Niepodległości. Cel już został już teraz prawie osiągnięty - w trzech akcjach w tym roku wzięło udział 99 dawców, a przed nami jeszcze jedno pobranie.
W czwartek 6 września w kolejnej w tym roku akcji HDK, tym razem pod hasłem: Młoda krew - bohaterom września 1939 r., wzięło udział 49 uczniów klas trzecich oraz  12 absolwentów naszej szkoły. Po badaniach lekarskich do pobrania dopuszczonych zostało 30 uczniów i 9 absolwentów. Łącznie z 39 donacji uzyskano 17,550 l tego bezcennego leku.
Na kolejną akcję honorowego krwiodawstwa: Młoda krew dla Niepodległej zapraszamy 8 listopada (czwartek) w godz. 8.30-11.30.

Galeria

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy