Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

13.04.2018r. uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami z najbardziej prestiżowych szkół z Polski  już po raz kolejny wzięli udział w wykładach, które odbyły się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Wykłady zorganizowała Fundacja The Bridge - Edukacja Oknem na Świat. Współpraca jest elementem realizacji projektu „Młodzi Europejczycy, czyli ja”. Temat przewodni piątkowych wykładów to demokracja i cel zrównoważonego rozwoju świata. W trakcie tych cyklicznych wyjazdów, które odbywały się od jesieni, opiekunami byli pan Dariusz Gajewski oraz pan Jerzy Kuczera.

Zdjęcie

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy