Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

12 kwietnia 2018 r. w Łodzi odbył się III Turniej Historyczny Debat Oksfordzkich IPN zorganizowany przez Łódzki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej pod patronatem Marszałka Sejmu RP, Marszałka Senatu RP, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Naszą szkołę reprezentował zespół złożony z uczennic klasy 2g (Anna Janik, Patrycja Kańtoch, Julia Chudecka i Michalina Krzemianowska) – tegoroczny zwycięzca niedawno zakończonego (28 III) II Szkolnego Turnieju Debat Oksfordzkich.  
Dziewczęta stoczyły 3 pasjonujące zwycięskie pojedynki w grupie eliminacyjnej, nieznacznie ulegając w półfinale po dogrywce (!!!) Pijarskiemu LO w Łowiczu (debata zakończyła się  remisem!).
W spotkaniu  o III miejsce w województwie „humanistki” z 2g zwyciężyły Publiczne LO Uniwersytetu Łódzkiego.

Gratulujemy!

Zdjęcia...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy