Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

Mateusz Marzec – uczeń klasy 2a rozpoczął na początku marca w Białymstoku  olimpijskie zmagania uzyskując tytuł finalisty Ogólnopolskiej OlimpiadyWiedzy o III RP. Dwa tygodnie później w Warszawie wziął udział w zawodachcentralnych II Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności zajmując 17miejsce w Polsce i uzyskując tytuł laureata. Minęły kolejne dwa tygodnie i znów w Warszawie stanął do „walki” z najlepszymi ekonomistami w kraju. W Olimpiadzie Przedsiębiorczości wywalczył nie tylko tytuł laureata, ale i indeks na SGH. Następnego dnia, już w Serocku rozpoczął kolejne zmagania olimpijskie – tym razem była to Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej. Po bardzo trudnej zdaniem uczestników i jurorów części pisemnej zakwalifikował się do części ustnej, by ostatecznie znów znaleźć się w elitarnym gronie laureatów.
Rok wcześniej Mateusz został finalistą dwóch olimpiad: Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej i Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.To nie koniec olimpijskich zmagań – już wkrótce znów Białystok i Olimpiada z WOS-u.
W tym roku Mateusz próbował swoich sił w 12 olimpiadach i ze wszystkich zakwalifikował się co najmniej do etapu okręgowego. Opiekunem naukowym i merytorycznym Mateusza podczas wszystkich olimpiad jest jego mama Anna Dziuba-Marzec.

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy