Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W środę (10 stycznia), zaraz po północy, Fundacja Edukacyjna Perspektywy udostępniła wyniki edycji 2018 swoich dwóch prestiżowych rankingów - liceów ogólnokształcących oraz techników. W tegorocznym Rankingu Liceów Ogólnokształcących zajęliśmy 149 miejsce! Polepszyliśmy swój wynik z ubiegłego roku o 57 miejsc! Otrzymaliśmy kolejną Srebrną Tarczę. Natomiast w podrankingu najlepszych liceów województwa łódzkiego znaleźliśmy się już na 15 pozycji. Gratulujemy naszym uczniom i absolwentom wspaniałych wyników!

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=3718

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy