Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W dniu 15.12.2017r. zostało zawarte porozumienie o współpracy partnerskiej przy realizacji projektu pod nazwą:  „Medyczny Inkubator” między Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Wieluniu reprezentowanym przez pana dyrektora Janusza Atłachowicza a naszą szkołą reprezentowaną przez pana dyrektora Zbigniewa Wiśniewskiego. Celem współpracy jest popularyzacja systemu ochrony zdrowia, organizacji pracy szpitala oraz zadań personelu medycznego. Poznanie warsztatu pracy lekarzy różnych specjalności, przestrzeni szpitalnej i infrastruktury tego miejsca pozwoli na skuteczne podejmowanie życiowych wyborów młodzieży oraz stanowi nieocenioną wartość edukacyjną. W ramach programu uczniowie z klas biologiczno – chemicznych będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach i zajęciach warsztatowych oraz w spotkaniach z lekarzami i innym „białym” personelem. Uczniowie będą mogli poznać specyfikę oddziałów wieluńskiego szpitala od strony praktycznej. Dziękujemy bardzo za życzliwość i ciepłe przyjęcie wszystkim osobom związanym z realizacją naszego projektu.

Galeria...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy