Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W piątek 8 grudnia 2017r. w ZS nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu odbyła się IV edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej i Niemieckiej. Uczennica naszej szkoły Paulina Jarząb, wykonując utwór A. Jantar w języku niemieckim pt. „Einmal am Tag”, zapewniła sobie  I miejsce w kategorii piosenki niemieckiej. W tej samej kategorii na III miejscu uplasowała się Karolina Lis z utworem „Guten Morgen Freiheit” I. Catterfeld. W kategorii wiersza niemieckiego Martyna Kołodziejczyk z 3g zajęła II miejsce za wiersz „Bericht” J. Bobrowskiego, a Natalia Matławska III miejsce za wiersz „Lorelei” H. Heinego. Uczennice do konkursu przygotowały nauczycielki języka niemieckiego: pani Anna Wielgosińska oraz Barbara Porzuczek.
Wszystkim laureatkom gratulujemy! 

Zdjęcia...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy