Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

1 grudnia 2017r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym odbył się finał X edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową. W zmaganiach konkursowych na najwyższym szczeblu naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Wszyscy wykazali się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem.
Szczególne gratulacje należą się dwóm uczennicom:
- Julii Wykrocie z klasy 3b, która zajęła I miejsce
- Julii Grabowskiej z klasy 2b, która zajęła III miejsce.
Dziewczyny otrzymały piękne nagrody i szczególne zaproszenia, w ramach których wszyscy uczniowie z wymienionych klas mogą wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych z mikrobiologii na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego.

Zdjęcia...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy