Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

W dniu 26.09.2017r. przyznano stypendia trzem najlepszym absolwentkom naszego liceum, które uzyskały najlepsze wyniki maturalne z biologii i chemii oraz zdecydowały się na podjęcie studiów na wydziałach lekarskich.


Wszystkie nagrody w tym roku przypadły uczennicom zeszłorocznej klasy 3b:
I miejsce Klaudia Stanek – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
II miejsce Paulina Błasiak – Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie
III miejsce Monika Honcel – Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Swoją sumienną pracą i zaangażowaniem w zdobycie wiedzy dziewczyny w pełni zasłużyły na przyznane im nagrody.
Projekt Medical Leader jest możliwy dzięki wsparciu absolwenta I LO, prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Szaflika, który jest fundatorem stypendiów i promotorem całego przedsięwzięcia. Odebranie nagród od tak wybitnego specjalisty to dodatkowe wyróżnienie.

Uczniowie klas biologiczno – chemicznych uczestniczyli również w wykładzie prowadzonym przez Profesora. Tym razem tematem była „Uropatia zaporowa”. Był też czas na wspomnienia czasów licealnych. Te osobiste opowieści jeszcze bardziej przybliżyły nam sylwetkę Profesora i sprawiły, że z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Zdjęcia z wydarzenia...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy