Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

2 czerwca nasza drużyna filmowców w składzie: Monika Mierzwiak(3g), Natalia Panek(3g), Katarzyna Paździor(2d), Hubert Szpikowski(3f) oraz Kamil Morka (2a) zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym ,,Od ignoranta do eleganta”, organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Uczniowie nakręcili film promujący zasady dobrego zachowania. Konkurencja była duża, bowiem z całego kraju wpłynęło ponad 80 filmów. Nasza drużyna wygrała cenne nagrody indywidualne oraz nagrodę dla szkoły – laminator. Gratulujemy artystycznego sukcesu!

Zdjęcia

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy