Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

Na Dzień Dziecka w naszej szkole atrakcje przygotowali zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Obchody połączone były z akcją "Jak nie czytam, jak czytam".

W akcji, która rozpoczęła się o godz. 10.00, wzięło udział ponad 420 uczniów. Przynieśli ze sobą swoje ulubione książki  i na dziedzińcu szkoły przez pół godziny czytali. Całej akcji towarzyszył konkurs na najfajniejsze hasło czytelnicze. Przykład takiego hasła przekazały szkolnej społeczności bibliotekarki, a brzmiało ono: „Kto czyta, nie błądzi”. Galeria pozostałych haseł wywieszona została na szkolnej auli.
 W dalszej części obchodów Dnia Dziecka nauczyciele podzielili się z uczniami swoimi pasjami. Następnie wszyscy wyszli na szkolne boisko i wspólnie tańczyli zumbę oraz belgijkę. Samorząd zorganizował również zawody sportowe m. in. przeciąganie liny.
Galeria zdjęć...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy