Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2016/2017

I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 7” !

Olbrzymim sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w Ogólnopolskim Festiwalu „Nauki Przyrodnicze na Scenie 7” zorganizowanym przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu w dniach 16-17 września 2016r.

 

Zespół w składzie: Paulina Załęcka i Bartosz Tobis z klasy IIIa zdobył I miejsce w kategorii „Demonstracje” za wspaniały pokaz „Sił magnetycznych”.
W kategorii „Prezentacje multimedialne” wyróżnienie zdobył zespół w składzie: Wojciech Boman i Bartłomiej Forenc (klasa IIIa) za omówienie wyników badań „Ciągu kominowego”.
Naszą szkołę godnie reprezentowali również uczniowie z klasy IIf: Dominika Bezulska i Jakub Komar, którzy w kategorii prezentacji multimedialnych przedstawili słuchaczom aktualny stan wiedzy i problemów związanych z „Fuzją termojądrową na Ziemi”.

Nauczycielem i opiekunem prac konkursowych  jest prof. oświaty Zenona Stojecka.
W festiwalu wzięło udział ponad 300 uczniów w trzech kategoriach: „Demonstracje”, „Przedstawienia” oraz „Prezentacje multimedialne”. Główny wkład finansowy w realizację tego ogromnego przedsięwzięcia edukacyjnego wniosło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie:  sons.amu.edu.pl

Zdjęcia...

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisy