Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Ponowne wyróżnienie w rankingu Perspektyw
Dołącz do Nas
Nasze liceum to przede wszystkim uczniowie
Nastrój się do nauki
Podręczniki 2020/2021

1 kwietnia 2019 r. odbył się zorganizowany przez naszą szkołę IV Międzynarodowy Konkurs Matematyczno – Fizyczny im. Ilony Nosal – Nowikow i Kazimierza Czaplińskiego.


Do zawodów pisemnych rozgrywanych w języku angielskim przystąpiło 43 uczniów szkół średnich z Polski (Łódź, Bolesławiec, Gorzów Wielkopolski, Opole, Częstochowa, Włocławek i Wieluń) i dwóch zaprzyjaźnionych szkół zagranicznych z Chorwacji (Varaždin, Ludbreg).
W kategorii najlepszy wynik laureatami zostali:
•  Michał Doros z III Publicznego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu – I miejsce
•  Tymoteusz Domaradzki z I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Łodzi – II miejsce
•  Piotr Cichoń z II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej - Curie w Gorzowie Wielkopolskim – III miejsce
Nagrodę specjalną w kategorii szkoła zagraniczna laureatem został Dominik Zdelar z Srednja Škola Ludbreg, a w kategorii szkoła macierzysta laureatką została Julia Wilk z 3a.Dla laureatów organizatorzy przygotowali cenne nagrody:
•    laptop za I miejsce
•    tablet graficzny za II miejsce
•    tablety za  III miejsce i nagrody specjalne
Tablet otrzymał także nauczyciel, który przygotowywał zwycięzcę do konkursu. Pozostali nauczyciele oraz wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami z logiem szkoły.
W ciągu 2 godz. należało rozwiązać 15 zadań z matematyki i 15 zadań z fizyki obejmujących cały program tych przedmiotów realizowanych w liceum. Najwyższy wynik spośród wszystkich uczestników wynosił 24 punkty na 30 możliwych. Po zmaganiach testowych zaproszono uczniów na omówienie prawidłowych odpowiedzi.
Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy za rok.

Galeria

  srebrna2017pnwm2  uwaga  logo kulisynexera